Rubriky
KOJE

WD Dětský psací stůl v podobě žirafy s délkou 96 cm


Krásný dětský psací stůl se skvělým dětským motivem

WD Dětský psací stůl v podobě žirafy je ideálním řešením pro děti, kteří chtějí mít vlastní pracovní koutek pro své učení i hry. S délkou 96 cm a výškou 70 cm tvoří tento stůl ideální výšku pro dětské uspořádání.

Pevná konstrukce a kvalitní materiály

Pro výrobu tohoto dětského psacího stolu byly použity kvalitní materiály, které zajišťují pevnost a odolnost. Korpus i čela stolu jsou vyrobeny z lamino desky, která dodává nábytku pevnou strukturu. Hrany jsou zakončeny kvalitním PVC materiálem s vysokou mechanickou a chemickou odolností.

Zásuvky vpravo pro ukládání potřebných věcí

Vpravo se nachází dvě zásuvky, které poskytují dostatek úložného prostoru pro potřebné příslušenství. Děti tak mají všechny své věci na dosah a mohou se plně soustředit na svou práci.

Skvělý design pro krásnou atmosféru v dětském pokojíčku

Design tohoto dětského psacího stolu je naprosto úžasný. V podobě žirafy dodá každému dětskému pokojíčku šmrnc a vytvoří tak krásnou atmosféru. Děti se budou chtít učit a hrát na svém vlastním stole, který je pro ně naprosto dokonalý.

Prostorný a ideální na učení

S délkou 96 cm poskytuje tento dětský psací stůl dostatek prostoru pro práci i učení. Děti na něm budou mít dostatek prostoru pro psaní, kreslení a práci na počítači. Je perfektním pomocníkem pro každodenní učení a práci.

Zabalený v krásném balení bude tento dětský psací stůl okamžitě připraven k použití a vytvoří záznam v každém dětském pokojíčku. Objednat si můžete na této stránce za velmi příznivou cenu.

WD Dětský psací stůl v podobě žirafy

Tento dětský psací stůl v podobě žirafy s délkou 96 cm je skvělým řešením pro každý dětský pokojíček. Slouží ke studiu, kreslení a práci na počítači a zároveň je nádherným designovým kouskem, který dodává šmrnc každému interiéru. Pokud hledáte skvělý dárek pro vaše dítě, určitě sáhněte po tomto dětském psacím stole v podobě žirafy.