Rubriky
KOJE

Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii: recenze a specifikace (2351600000)


Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii: recenze a specifikace

Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii je skvělým řešením pro ty, kteří preferují moderní design a minimalismus v koupelně. Jedná se o umyvadlo na desku s rozměry 60x38x14,5 cm, které se hodí nejen do menších koupelen, ale dokáže také elegantně doplnit prostornější koupelnový interiér.

Specifikace umyvadla Duravit Vero Air

Umyvadlo Duravit Vero Air má minimalistický tvar, který ho řadí mezi nejoblíbenější kousky značky Duravit. Bez ohledu na to, zda ho instalujete do klasické nebo moderní koupelny, vždy bude vypadat skvěle. Tento model je navržen tak, aby vyhovoval všem požadavkům na praktičnost a funkčnost.

Umyvadlo je vyrobeno z keramiky a má dokonale hladký povrch, který je snadno omyvatelný a velmi odolný vůči poškrábání a jiným vnějším vlivům. Tento materiál je také vhodný pro různé typy čisticích prostředků. Velkou výhodou je také to, že umyvadlo je vybaveno speciálním systémem přepadu, který zabraňuje přetečení vody.

Další vlastností, která umyvadlo Duravit Vero Air odlišuje od ostatních modelů na trhu, je jeho rozměr. S rozměry 60x38x14,5 cm je ideální pro menší koupelny. Nezabírá příliš mnoho místa a zároveň nabízí dostatek prostoru pro mytí rukou nebo zubů.

Bez otvoru pro baterii

Jednou z nejzajímavějších vlastností tohoto umyvadla je skutečnost, že neobsahuje otvor pro baterii. To může být velkou výhodou při výběru baterie. Můžete si totiž vybrat jakoukoli baterii, která se vám líbí a která se hodí k celkovému designu a stylu koupelny.

Navíc, pokud si nejste jisti, kterou baterii si vybrat, můžete si koupit rozšiřující sadu pro baterii, díky které si můžete vybrat jakoukoli baterii bez ohledu na její umístění v umyvadle. To samozřejmě vede ke zvýšení flexibility při instalaci a zároveň k dodání určité úrovně individuality vaší koupelně.

Závěr recenze umyvadla Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii (2351600000)

Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii je pro ty, kteří preferují minimalistický a moderní design v koupelně. Jeho rozměr 60x38x14,5 cm je ideální pro menší koupelny, ale umyvadlo si vás získá i svým vysoce kvalitním designem a praktickými funkcemi.

Pokud hledáte stylové a praktické umyvadlo, které zlepší vaše koupelnové zážitky, určitě zvažte umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii. Navíc, pokud ho zakoupíte na stránkách Maliboo.cz, můžete si být jistí vysokou kvalitou a profesionálním přístupem k zákazníkům.

Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii

Umyvadlo Duravit Vero Air bez otvoru pro baterii

Zdroj: https://www.maliboo.cz/produkt/umyvadlo-na-desku-duravit-vero-air-60m38-cm-bez-otvoru-pro-baterii-bez-prepadu-2351600000