Rubriky
KOJE

Tyrkysový hrošík ozvláštňuje dětský pokoj – nové BBL dětské závěsy o rozměrech 160 x 120 cm

Dětský pokoj je místem, kde se děti cítí bezpečně a kde tráví spoustu času. Je to místo, kde se učí, hrají, čtou a odpočívají. Proto je důležité, aby byl jejich pokoj útulný a příjemný. A jedním z prvků, které mohou pomoci vytvořit takovou atmosféru, jsou závěsy.

Závěsy jako ochrana a dekorace

Závěsy nám totiž nejen ochrání před nežádoucími pohledy zvenčí nebo před sluníčkem, ale také jsou skvělou dekorací a zútulní celý pokoj. Nové dětské závěsy od BBL jsou navíc ozdobené nádherným tyrkysovým hrošíkem, který pokojíček okamžitě ozvláštňuje.

Útulné prostředí s BBL dětskými závěsy

Děti si závěsy často oblíbí a stanou se pro ně symbolickým prvkem jejich pokoje. Pokud pak vyberete závěs ve stejném barevném ladění jako například povlečení, prostěradlo a jiné doplňky, bude mít pokojíček Vašeho dítěte opravdu šmrnc.

Specifikace produktu

BBL dětské závěsy mají rozměry 160 x 120 cm a jsou vyrobeny ze 100% barevné bavlny. Každá sada obsahuje 2 x Závěs a 2 x Dekorativní mašle. Sázka na kvalitní materiál zaručí dlouhou životnost závěsů a Vaše dítě bude mít radost z tohoto milého doplňku dětského pokoje.

Závěsy jsou nejen ochranou před nežádoucími pohledy, ale také slouží jako dekorace a zútulnění celého pokoje.

Em>Bavlna jako základní materiál zaručuje, že závěsy jsou příjemné na dotek a vydrží mnoho praní.

BBL dětské závěsy s tyrkysovým hrošíkem

Dětský pokoj by měl být útulný a příjemný pro každé dítě.

Em>Pokud hledáte způsob, jak doladit jeho interiér k úplné dokonalosti, závěsy jsou skvělou volbou, která nejen ochrání před nežádoucími pohledy, ale také zútulní celou místnost.

BBL dětské závěsy s tyrkysovým hrošíkem

Závěry

BBL dětské závěsy s tyrkysovým hrošíkem jsou skvělým způsobem, jak doladit dětský pokoj k dokonalosti. Navíc ochrání dítě před nežádoucími pohledy zvenčí a před slunečními paprsky. Pokud navíc vyberete závěs ve stejném barevném ladění jako další doplňky, vytvoříte opravdu útulnou atmosféru.