Rubriky
KOJE

Tempo Kondela v zrcadle DERBY: Jakou roli hraje rychlost v soutěži?


Moderní zrcadlo jako součást předsíňové sestavy Derby

Tempo Kondela je výrobcem moderního a kvalitního nábytku pro interiéry vašeho domova. Jedním z jeho populárních produktů je předsíňová sestava DERBY, která je vybavena moderním a funkčním zrcadlem.

Zrcadlo je součástí předsíňové sestavy a je vhodné především na zařízení vstupních prostorů. Sestava se skládá z věšákové skříně, zrcadla, botníku a věšákového panelu (viz související zboží). Tyto komponenty se prodávají jednotlivě.

Moderní zrcadlo s vysokým leskem

Rám zrcadla má moderní zaoblené hrany a je proveden v bílém extra vysokém lesku HG. Korpus zrcadla je zhotoven z fóliované dřevotřísky, přední strana pak z odolného MDF materiálu.

Díky vysokému lesku zrcadla vám nabízí dokonalé odrazy a poskytne tak ideální prostor pro vaše ranní úpravy vzhledu před odchodem z domu.

Vhodné pro vaše předsíňové prostory, moderní zrcadlo je také velmi funkční a praktické, ať už ho používáte k přípravě na den, nebo si jím jen prohlížíte svůj outfit.

Dodáváno v demontu

Zrcadlo je dodáváno v demontu a je velmi snadné jej namontovat. Pokud máte nějaké dotazy ohledně montáže, můžete se obrátit na náš zákaznický servis.

Odkaz na produkt: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/tempo-kondela-zrcadlo-derby-2

Díky modernímu zrcadlu z produkce Tepo Kondela se tak můžete snadno připravovat na každý den a to s lehkostí a způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Předsíňová sestava je nejen moderní a stylová, ale také velmi funkční a praktická a dokáže tak být nezbytným prvkem ve vašem domově.