Rubriky
KOJE

Stylový závěs s motýlem drakonem – 4Home Dragonfly bílá 140 x 245 cm


Dokonalá elegance a jemnost pro vaše okna.

Závěs s květinovým motivem , který nechá váš domov doslova rozkvést.

Decentní vzor s vážkami a květinami připomínající jarní louku potěší oko každého romantika.

Bude se dokonale vyjímat v klasickém i moderním interiéru, v mžiku zútulní ložnici nebo obývací pokoj a poskytne příjemné zastínění i soukromí před zvědavými pohledy zvenčí.

Závěs je vyrobený z kvalitního mikrovlákna , zavěšení na kroužky o vnitřním průměru 3 cm.

Závěs s motýlem drakonem

4Home Dragonfly bílá 140 x 245 cm

Tento závěs s motýlem drakonem je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést jemnost a romantiku. Jeho květinový motiv s vážkami a květinami vypadá velmi elegantně a připomíná jarní louku.

Pokud máte klasický interiér, tento závěs bude dokonalým doplňkem. Ale i v moderním interiéru se bude dokonale vyjímat. Ať už ho umístíte do ložnice, obývacího pokoje či pracovny, zajisté přinese do vašeho domova příjemnou atmosféru.

Tento závěs najdete na stránkách atcomplet.cz

Závěs je vyrobený z kvalitního mikrovlákna, což znamená, že je velmi odolný a snadno se udržuje. Zavěšení na kroužky o vnitřním průměru 3 cm zajišťuje plynulé posouvání závěsu po tyči.

Závěs v interiéru

Pokud hledáte závěs, který bude dokonale vyhovovat vašemu vkusu a interiéru, rozhodně byste měli zvážit 4Home Dragonfly bílou 140 x 245 cm. Jeho květinový motiv s motýlem drakonem je velmi elegantní a jemný, a rozhodně nezklame ani ty nejnáročnější zákazníky.