Rubriky
KOJE

Stylová a kvalitní šatní skříň Arrow 200 cm v dubu Sonoma s černými prvky


Šatní skříň Arrow

Šatní skříň Arrow

Kvalita a styl

Šatní skříň Arrow je dokonalou kombinací kvality a stylu. Díky jejímu designu se stane neodmyslitelnou součástí vašeho interiéru. Čisté linie a moderní vzhled jí dodají nadčasovou eleganci, zatímco prvotřídní materiály zajistí její dlouhou životnost.

Prostory se vším, co potřebujete

Tato šatní skříň vám nabízí obrovský úložný prostor pro vaši garderobu. Má vnitřní police a závěsnou tyč na vaše oblečení. Vyberte si ji v provedení bez zrcadla nebo s výklopnými zrcadlovými dveřmi, která vám navíc ušetří místo v místnosti.

Šatní skříň Arrow

Prvotřídní materiály

Šatní skříň Arrow je vyrobena z laminovaného dřevotřískového materiálu, který zajišťuje její pevnost a odolnost. Provedení v dubu Sonoma s černými prvky udělá ze skříně neotřelý a moderní kousek nábytku. Všechny materiály jsou šetrné k životnímu prostředí.

Jednoduchá montáž

Montáž této šatní skříně není složitá. Všechny součástky jsou pečlivě číslovány a sestavit ji tak dokáže každý. Pokud by vám přece jenom něco nebylo jasné, s návodem na montáž si snadno poradíte.

Nakupujte online

Nakupovat šatní skřín Arrow můžete snadno a rychle na stránkách www.nabytekprozivot.cz, kde najdete nejen tuto skříň, ale i spoustu dalšího kvalitního nábytku pro celý byt.