Rubriky
KOJE

Set přehozu a povlaku Miranda Yellow s příměsí bavlny pro postel 160 x 220 cm


Povlečte si postel do nového kabátku

Set přehozu a povlaku Miranda Yellow s příměsí bavlny je ideální volbou pro milovníky nových a originálních kousků do domácnosti. Tento set se skládá z precizně zpracovaného přehozu, který dokáže skvěle zakrýt váš neposkládaný nebo zaneřáděný povlečený matraci. Samotný přehoz je ale více než jen praktickým řešením, díky svému krásnému designu dokáže vykouzlit útulnou atmosféru v každé ložnici.

Využití přehozu

Přehoz z tohoto setu můžete využít i jako vlastní lehčí peřinu. Jeho jemný materiál dokáže bez problémů nahradit teplou a objemnou peřinu, zejména v letních měsících. Pokud pak nastanou chladnější dny, můžete si k přehozu přidat i svou oblíbenou peřinu a využít tak dvojí izolaci proti chladu.

Použití v různých ročních obdobích

Set přehozu a povlaku Miranda Yellow s příměsí bavlny je dokonalou volbou v letních i zimních měsících. V letních dnech vás příjemně zahřeje a zároveň přidá slušivou krasu vaší posteli. V zimě zase dokáže dvojnásobně zahřát spolu s peřinou, a tím vás ochránit před těmito nepříjemnými studenými dny.

Povlak na polštář

Krásně sladěný s přehozem je i povlak na polštář, který je součástí tohoto setu. Jeho příměs bavlny zaručuje příjemný spánek a zároveň vydrží mnohem déle než povlaky s umělými vlákny. Materiál je jemný na dotek a pevný v používání, takže si vezme to, co mu dáte.

Závěr

Nakupovat je radost, a když už nakupujete kvalitní produkty, jako je tento set přehozu a povlaku Miranda Yellow, tak je to naprosto dokonalá volba. Kombinujte různé barvy a materiály s tímto setem, a dokážete vykouzlit svižnou atmosféru v každé ložnici.

Set přehozu a povlaku Miranda Yellow s příměsí bavlny pro postel 160 x 220 cm