Rubriky
KOJE

Set 6 ks tmavě hnědošedých porcelánových talířů MENU NEW NORM 23 cm

V roce 2010 prémiová značka MENU a designéři z firmy Norm Architects spojili síly s restaurací Höst v Kodani a vytvořili originální řadu nádobí NEW NORM, která je svým designem specifická pro severský styl. Norm Architects vytvořili tuto sérii pro hluboký obdiv jednoho z nejvýznamnějších dánských malířů Vilhelma Hammershoie. Nádobí z řady New Norm je izostaticky lisováno, aby produkovalo kvalitu a spolehlivost na úrovni restauračního nádobí.

Díky ruční práci může docházet k mírným barevným odchylkám, které ale nádobí dodají originální vzhled. Talíře jsou vyrobené z glazovaného porcelánu, což jim dodá efektivní prvek. Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady New Norm. Nádobí je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Vzhledem k ručně vyráběné povaze tohoto produktu lze očekávat určité barevné variace.

Specifikace produktu:

  • Barva: tmavě hnědošedá
  • Materiál: glazovaný porcelán
  • Průměr: 23 cm
  • Obsah balení: 6 ks talířů
  • Řada: New Norm
Set 6 ks tmavě hnědošedých porcelánových talířů MENU NEW NORM 23 cm

Nádobí z řady New Norm je ideální pro ty, kteří si potrpí na kvalitu a originální design. Talíře jsou důmyslně navrženy tak, aby splnily požadavky restaurací i náročných zákazníků. Navíc jsou vhodné do myčky i mikrovlnné trouby, takže usnadní každodenní starosti ve vaší kuchyni.

Pokud hledáte kvalitní a stylové nádobí, určitě byste měli zvážit nákup z řady New Norm od značky MENU. Tuto nabídku talířů si můžete objednat online na Výběr nábytku.