Rubriky
KOJE

Sedia Sedací vak Míč – pohodlné a stylové sezení pro všechny

Sedia Sedací vak Míč je nejen stylovým doplňkem do každého interiéru, ale především pohodlným řešením pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a relaxovat. Tento pohovor ve tvaru velkého fotbalového míče je skvělou alternativou k tradičním pohovkám, křeslům a židlím.

Provedení:

Pohodlný sedací vak MÍČ je vyrobený v designu velkého fotbalového míče. Vaku dominuje bílá barva s černými detaily, který se hodí k jakémukoliv stylu interiéru. Výplň tohoto vaku tvoří bílé předpěněné polystyrenové EPS kuličky, které lze podle potřeby díky dvojitému skrytému uzávěru lehce odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak plně sezení na tomto vaku momentální potřebě sedícího.

Polystyrenové EPS kuličky splňují výhlášku Ministerstva zdravotnictí o hygienických požadavcích. Tyto kuličky nabízíme k dokoupení jako samostatné zboží.

Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod.

Nosnost: 120 kg

Díky robustnímu provedení je Sedia Sedací vak Míč vysoce odolný a dokáže snést až 120 kg váhy. To zajišťuje bezpečné a pohodlné sezení pro všechny uživatele.

Kombinace barev

Sedia Sedací vak Míč nabízíme v základní barvě podle výběru s kombinací černou. U tohoto polštáře nabízíme i možnost kombinace 2 různých vybraných barev jednoho druhu vybrané látky. Tuto volbu je nutné specifikovat v poznámce objednávky.

Zkrátka Sedia Sedací vak Míč je skvělým pomocníkem k relaxaci a k odpočinku. Pokud si chcete dopřát pohodlné a stylové sezení, rozhodně nabídku tohoto pohovoru neušetřujte a uvidíte, že nebudete litovat. K objednávce navíc získáte dopravu zdarma.

Sedia Sedací vak Míč

Objednejte si Sedia Sedací vak Míč hned teď!