Rubriky
KOJE

Sedací souprava Falco Maxim v tm.hnědé a EKO bílé barvě – PRAVÁ strana


Popis

Sedací souprava Falco Maxim v tm.hnědé a EKO bílé barvě je kvalitním a praktickým nábytkovým kouskem, který bude vypadat skvěle v každém interiéru. Navíc je rozkládací a nabízí prostor na uložení Vašich věcí. Díky kombinaci falistických pružin a kvalitní PUR pěny budete mít při sezení vždy maximální pohodlí a opěrka zad Vám umožní se pohodlně najednou.

Nabízíme Vám sedací soupravu Falco Maxim v kombinaci s EKO kůží v několika provedeních, které také najdete v naší nabídce. Navíc je možno doplnit křeslem pro dokonalé uspořádání Vašeho obývacího pokoje.

Vlastnosti sedací soupravy Falco Maxim:

  • Rozkládací
  • Praktický úložný prostor
  • Opěrka zad vyšší než u standardních sedacích souprav
  • Kombinace falistických pružin a kvalitní PUR pěny pro maximální pohodlí
  • Doplněk křeslem

Základní specifikace:

Barva tm.hnědá a EKO bílá
Provedení potahová látka v kombinaci s EKO kůží
Druh sedací soupravy pravá – rohová
Šířka 262cm
Hloubka 154cm
Výška 90cm
Sedadlo 51cm
Výška sedadla 43cm
Délka lůžka 212cm

Cena

Cena sedací soupravy Falco Maxim v tm.hnědé a EKO bílé barvě – PRAVÁ strana se pohybuje v cenové relaci od 23 999 kč. Zde si můžete objednat naši sedací soupravu: https://www.maliboo.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-maxim-tm-hneda-eko-bila-prava-3.

Závěr

Sedací souprava Falco Maxim v tm.hnědé a EKO bílé barvě – PRAVÁ stran, je perfektní volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický nábytek pro svůj obývací pokoj. Navíc nabízí více než jen sedací soupravu, ale také praktický prostor pro ukládání věcí a možnost přidání křesla. Nezapomeňte se podívat na naši nabídku a vybrat si ze široké škály barev a provedení.

Sedací souprava Falco Maxim