Rubriky
KOJE

Růžová smaltovaná miska Orion Meadow – dokonalá volba pro každou domácnost!

Smaltované nádobí je opět v kurzu. Něžné pastelové barvy a jemný květinový dekor přinese do vaší kuchyně nádech retra a vy budete mít pocit, že se nacházíte v babiččině kuchyni.

Tak proč neobnovit domácí kuchyni trochou nostalgie a u nutných nádobí vsadit na smaltovanou variantu? Kvalitní smaltované nádobí je nejen krásné na pohled, ale také velmi praktické. Snadno se udržuje, nezadržuje zápachy ani chuťové látky z jídla a navíc je zdravotně nezávadné, neobsahuje totiž žádné škodlivé látky.

Česká značka Orion

Česká značka Orion se stane praktickým pomocníkem při vaření, stolování i organizaci. Nabízí široký výběr kvalitního smaltovaného nádobí v nejrůznějších provedeních, barvách a velikostech – od kastrolů, hrnců a pánví až po kotlíky, sítka a mísy. Vše perfektně sladěné s dekorem a barvou.

A jednou z nejkrásnějších kousků v nabídce je určitě růžová smaltovaná miska Orion Meadow. Miska, kterou si oblíbíte do posledního detailu. Díky svému úhlednému tvaru se hodí jak na servírování různých druhů pokrmů, tak i na přípravu salátů, těstovin a dalších jídel. Miska má průměr 12 cm a do jejího designu je vstříknuta vlna květinového motivu a ženského růžového odstínu.

Růžová smaltovaná miska Orion Meadow

Růžová smaltovaná miska Orion Meadow je vyrobená z kvalitního smaltovaného plechu. To z ní dělá dlouhotrvající pomocníka v kuchyni. Praktický tip: smaltované nádobí lze mýt v myčce na nádobí, ale pro prodloužení jeho životnosti se doporučuje ruční mytí.

Růžová smaltovaná miska je krásným dárkem pro všechny, kteří milují nostalgií prolínající design. Je vhodná jako dárek pro kuchyňské expertky i začínající kuchaře – rozhodně neváhejte s objednáním zde!