Rubriky
KOJE

Praktický koš s nášlapným pedálem pro snadné použití


Nášlapný pedál pro jednoduché ovládání

Když hledáte ideálního pomocníka do kuchyně nebo kanceláře, který bude hodně kompaktní a přitom využitelný, rozhodně je správnou volbou koš s nášlapným pedálem. Tento koš je vyroben s velkým důrazem na zpracování a vzhled. Především díky nášlapnému pedálu se naklání a vstupuje tak do provozu bez nutnosti ohýbat se a přitom v něm najdete dostatek prostoru na odpad nebo na jiné věci, které potřebujete pod dohledem.

12 litrová kapacita pro různé potřeby

Ať už potřebujete koš pro kancelář nebo pro vaši kuchyň, tento model nabízí 12 litrovou kapacitu, což je dostatek místa na různé druhy odpadků nebo jiných potřeb. Díky tomu bude pro vás snadné a rychlé vyprázdnění koše, který zajistí dokonalý systém uzavření. Při manipulaci s košem se snadno vypořádáte díky zabudované rukojeti.

Výhody koše s nášlapným pedálem

  • Nášlapným pedálem vstoupíte do provozu bez ohýbání se.
  • Zapadající kryt zabraňuje šíření zápachu a omezuje přístup hmyzu.
  • Koš je vyráběn z kvalitní oceli v neutrálním stříbrném provedení, díky tomu se hodí do všech interiérů.
  • Dostatek prostoru na odpad nebo další věci díky 12 litrové kapacitě.
  • Koš se snadno manipuluje díky rukojeti.

Kvalitní zpracování a moderní design

Koš s nášlapným pedálem se vyrábí z kvalitní oceli, díky které je velmi odolný a velmi dobře odolá většině vnějších vlivů. Navíc díky neutrálnímu stříbrnému provedení se hodí do jakéhokoliv interiéru, ať už do kuchyně, koupelny nebo kanceláře. Přestože jde o praktický pomocník do každého domu, designově patří mezi moderní výrobky a tak nezůstane skryt v koutě.

Poznámka: Nášlapný pedál se dá snadno používat i v botách. Výrobek je určen k použití v interiéru.

Koš s nášlapným pedálem 12l
Koš s nášlapným pedálem 12l

Pokud si chcete zakoupit tento koš s nášlapným pedálem, navštivte prosím náš web https://www.nabytekted.cz/produkt/boxxx-kos-s-naslapnym-pedalem-12-l a objednejte si ho! Zaručujeme vám, že vám usnadní práci a bude se vám líbit!