Rubriky
KOJE

Pohovka Pohoda 2: Moderní, pohodlná a šedá

Dvoumístná pohovka vám nabídne větší prostor a pohodlí při sledování televize a lenošení s knížkou či magazínem. Pokud hledáte kvalitní a moderní pohovku, máte ji tu.

Pohovka Pohoda 2

Šedý textilní potah a pohodlné sedáky

Pohovka POHODA s příjemným šedým textilním potahem vám poskytne jeden pevný a jeden polohovací sedák, takže si můžete natáhnout i unavené nohy.

Pohovku určitě také ocení všichni obyvatelé garsonek či malých bytů, kteří nechtějí pro svůj obývací pokoj nic jiného než moderní a pohodlný nábytek.

Kombinace s dalším nábytkem z řady POHODA

Pokud však máte v obývacím pokoji dostatek prostoru, lze pohovku umístit i po boku pohovky POHODA 3 a křesla POHODA v totožném barevném provedení.

Pohovka POHODA s křeslem

Tímto způsobem vytvoříte skvělý základ pro design váš obývacího pokoje, který bude vypadat elegantně a moderně, ale zároveň i velmi pohodlně. Kombinace sedacího nábytku POHODA je ideální také pro vytvoření společného rohového sedacího nábytku.

Za výhodnou cenu u nás pořídíte i celou sadu, která zahrnuje pohovku Pohoda 2 spolu s křeslem a pohovkou Pohoda 3. Tento nábytek si zamilujete pro jeho pohodlí a moderní vzhled.

Dodávané v demontu, aby byla instalace co nejjednodušší, ale s přiloženým návodem na jednoduchou montáž.

Pořiďte si Pohovku Pohoda 2 ještě dnes a užijte si komfortní odpočinek a relaxaci v moderním designu.

Zjistit více na velkynabytek.cz