Rubriky
KOJE

Opviq Berceste XXIII: Stříbrný závěsný lustr jako krása vašeho interiéru

Toto závěsné stropní svítidlo se osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především, díky jeho stylovému provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Obrázek lustru Berceste XXIII

Designové provedení a kvalitní zpracování

Tento závěsný lustr Berceste XXIII se pyšní průměrem 30 cm s celkovou výškou 113 cm a paticí E27. Jeho stříbrný povrch dodává vynikající designovou hodnotu. Světlé barvy v kombinaci s nerezovým kovem působí elegantně a módně. Jedná se o svítidlo, které dokáže přitáhnout pozornost každého, kdo do vašeho interiéru vstoupí.

Neotřelá dekorace interiéru

Vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 40 W, tento závěsný stropní lustr doplní váš interiér o neotřelou a moderní dekoraci. Berceste XXIII svítidlo by se hodilo do jakéhokoli koutu vašeho bytu. Nejlepší bude, když ho pověsíte přímo nad jídelním stolem. Pokud ho umístíte do kuchyně, moc se nehodí pro osvětlení celé místnosti, ale určitě zaujme jako neobvyklá a stylová dekorace prostoru.

Obrázek lustru Berceste XXIII nad jídelním stolem

Závěsný lustr Berceste XXIII pro váš moderní minimalistický interiér

Vyrobce Opviq dokázal vytvořit opravdu originální závěsný lustr, který se hodí do každého moderního minimalistického interiéru. Světlé barvy a nerezový kov vám dodají vzdušnosti a světelný doplněk do vašeho chladného designu. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svůj interiér, Berceste XXIII je tou správnou volbou.

Koupit závěsný lustr Berceste XXIII