Rubriky
KOJE

Nový způsob topení s elektrickým krbem Xora


ELEKTRICKÝ KRB – TYP: WS-Q-10, ČERNÁ, SKLO, – KOV, MDF, 2 ST.OHŘEVU,EFEKT – LED PLAMENŮ, 68/84,5/17CM

Elektrický krb jako moderní způsob topení

Elektrický krb je stále více populárním a moderním způsobem topení, který se postupně dostává do mnoha domácností. Nabízí totiž mnoho výhod oproti klasickým způsobům topení, jako jsou například úspora prostoru, snadná instalace a samozřejmě i designové provedení. Jedním z takových elektrických krbů je i Xora ELEKTRICKÝ KRB – TYP: WS-Q-10, ČERNÁ, SKLO, – KOV, MDF, 2 ST.OHŘEVU,EFEKT – LED PLAMENŮ, 68/84,5/17CM.

Tento typ elektrického krbu se vyznačuje moderním designem a kvalitním provedením. Je vyroben z kovu a MDF materiálu, doplněného o skleněné prvky. Díky tomu působí velmi elegantně a nikdo si nevšimne, že nejde o skutečný krb. S rozměry 68/84,5/17 cm se krásně vejde do každého interiéru a navíc nezabere tak mnoho prostoru, jako klasický krb.

Jednoduchá instalace

Instalace krbu už není žádným problémem, protože Xora ELEKTRICKÝ KRB – TYP: WS-Q-10, ČERNÁ, SKLO, – KOV, MDF, 2 ST.OHŘEVU,EFEKT – LED PLAMENŮ, 68/84,5/17CM má velmi jednoduchou instalaci. Nemusíte se s ní trápit, protože netrvá déle než pár minut a nemusíte ani volat odborníka. Elektrický krb se jednoduše zapojí do zásuvky a můžete ho ihned používat. Žádné složité montáže, žádné kouřovody a žádné složité nastavování. Stačí jen rozhodnout, kam krb umístíte a můžete si užít jeho tepla a krásného plamene.

Úspora peněz a času

Další výhodou elektrického krbu je úspora peněz a času. Nejenom, že nemusíte kupovat dřevo, uhlí, nebo drahá paliva, ale také nemusíte topit tak často, jak byste museli u klasického krbu. Díky tomu ušetříte mnoho peněz a můžete se věnovat jiným věcem. Navíc se vám ušetří čas, který byste museli trávit vyhledáváním paliva, topením a udržováním krbu. S elektrickým krbem už ne, protože ten se jednoduše zapne a vypne, když budete potřebovat teplo a krásný plamen.

Výdech nebezpečných plynů už více nehrozí

Již nebudete muset mít strach z výdechu nebezpečných plynů, protože s Xora ELEKTRICKÝM KRBOEM – TYP: WS-Q-10, ČERNÁ, SKLO, – KOV, MDF, 2 ST.OHŘEVU,EFEKT – LED PLAMENŮ, 68/84,5/17CM taková situace nehrozí. Nevznikají totiž žádné kouře a nevylučují se žádné pachy. Elektrický krb tak není spojen s nebezpečím pro vaše zdraví i zdraví vašich blízkých. Můžete s ním tedy topit bez obav a s klidem vyřešit problém se starým klasickým krbem, nebo se využít jeho výhod jako pro novou alternativu.

Přejděte na stránky www.naradi-cz.cz/produkt/xora-elektricky-krb a zjistěte více informací o Xora ELEKTRICKÉM KRB – TYP: WS-Q-10, ČERNÁ, SKLO, – KOV, MDF, 2 ST.OHŘEVU,EFEKT – LED PLAMENŮ, 68/84,5/17CM. Určitě nebudete litovat, když si tento moderní a efektivní krb pořídíte i do svého domova.