Rubriky
KOJE

Nechte se okouzlit designovou černou poličkou Nimco Kibo KIX34090


Police

Je-li pro vás design stejně důležitý jako funkčnost, potom by vás mohla zaujmout černá polička Nimco Kibo KIX34090 Police s frézovanými otvory. Jeho materiálem je plexiglas s matovaným povrchem. Jeho délka je 40 cm a má úchyty mosazu v černém matu.

Plexiglas s matovaným povrchem

Čisté linie a elegantní vzhled jsou velmi důležité, když hledáte výrobek, který tvoří přídavek do vašeho interiéru. S tímto výrobkem, ale nemusíte být překvapenú a že dokazuje nádhernou elegantní kvalitu a design. Polička je vyrobena z plexiglasu, což umožňuje vytvoření nádherného a svěžího vzhledu s jemným matovaným povrchem. Jednoduše řečeno, tato polička vyniká jakýmkoliv interiérem, který budete používat pro jeho zobrazení.

Úchyty mosaz / černý mat

Pokud chcete získat skutečně nádhernou poličku, pak byste měli zvážit tuto černou poličku Nimco Kibo KIX34090 Police. Jeho úchyty mosazu černé mat jsou dalším důkazem vysoké kvality tohoto výrobku. Tyto úchyty jsou navrženy tak, aby padly do skvělého kontrastu s černým povrchem poličky.

Frézované otvory

Policím Nimco Kibo se také vyznačuje výjimečnými funkcemi, které ho odlišují od běžného police. Jeho frézované otvory zvyšují jeho estetiku, což vytváří zároveň efektivní a účelnou funkčnost. Tyto otvory mohou být ideální pro umístění knih nebo dekorativních předmětů, ale také mohou být využity pro lze pověsit obrázky nebo poznamenáváky.

Prohlédněte si tuto krásnou černou poličku Nimco Kibo KIX34090 Police

Je to černá polička, kterou je snadné instalovat, existuje návod k použití, na který se můžete spolehnout. Pokud se vám tato polička líbí, navíc ji lze zakoupit snadno a rychle přes odkaz https://www.bestnabytek.cz/produkt/policka-nimco-kibo-cerna-kix34090. Nechte se okouzlit tímto sedmiúhelníkovým tvarom poličky a umožněte mu stát se součástí vašeho interiéru.

policka-nimco-kibo

Zdroj: https://www.bestnabytek.cz/produkt/policka-nimco-kibo-cerna-kix34090