Rubriky
KOJE

Moderní rohová sedací souprava ASIR GONDOL 4 v šedé barvě

Stylová a prostorná sedací souprava GONDOL doplní váš interiér dokonalou harmonií a elegancí.

Chcete mít doma moderní a stylový nábytek, který se navíc bude skvěle hodit ke zbytku interiéru? Pokud ano, pak je pro vás ideální volbou rohová sedací souprava ASIR GONDOL 4. Tento nábytek je nejen praktický, ale i nadčasově elegantní a dokonale zapadne do každé moderní domácnosti.

Vychutnejte si pohodlí

Velmi pohodlné zádové polštáře jsou odolné vůči deformaci, navíc je vybavená pohyblivou opěrkou zad a mechanismem pro nastavení opěradla.

Moderní sedací souprava ASIR GONDOL 4 vám nabízí dokonalé pohodlí každý den. S pohyblivou opěrkou zad a možností nastavení opěradla si můžete nastavit přesně takový úhel, v jakém se budete cítit nejvíce pohodlně. Dokonce vás i příjemně překvapí polštáře, které jsou odolné vůči deformaci.

Výběr kvalitních materiálů

Vyrobená je z kvalitního bukového dřeva, dřevěné desky s pevnou konstrukcí a má dřevěné nohy z ořechového dřeva.

Moderní rohová sedací souprava ASIR GONDOL 4 je vyrobena z kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší standardy kvality. Pro zajištění pevnosti a stabilitu je použité kvalitní bukové dřevo, dřevěné desky s pevnou jednoduchou konstrukcí a dřevěné nohy z ořechového dřeva. Takový nábytek vám tedy vydrží opravdu dlouho.

Vybavena dekoračními polštáři

Součástí sedací soupravy je 7 dekoračních polštářů.

Moderní rohová sedací souprava ASIR GONDOL 4 je dodávána společně se 7 dekoračními polštáři, které podtrhnou celkový vzhled nábytku, ale i vašeho interiéru. Tyto polštáře jsou navíc velice pohodlné a hebké na dotek.

Technické specifikace

Pevný opěradlový polštář, pevný sedací polštář

  • Materiál: 100% polyester
  • Výplň: 8 cm 28 DNS šedá pěna + 5 cm 24 DNS drť
  • Polštář: 60% střižená pěna / 40% silikonová pěna
  • Rozměry: 360 cm x 300 cm
  • Šířka: 105 cm
  • Výška: 70 cm
  • Výška sedu: 43 cm
  • Rozměry polštáře: 50 cm x 50 cm (5 ks) / 45 cm x 45 cm (2 ks)

Moderní rohová sedací souprava ASIR GONDOL 4 je vyrobena ze silného a pevného střiženého a silikonového sedacího materiálu, což zajišťuje dlouhou životnost a pohodlné sezení v průběhu celého dne. Výplň je z pěny DNS, zajišťující pohodlné sezení ve správné polohy, a to i při delším sezení.

Závěr

Na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

je nejen praktická a pohodlná, ale i stylová. Vhodná pro každou moderní domácnost je navíc vyrobena z kvalitních materiálů