Rubriky
KOJE

Moderní a pohodlná pohovka-lůžko ASIR NITTA černá pro tři osoby

Pohovka s lůžkem? Ano, je to možné! ASIR NITTA černá pohovka-lůžko je ideálním řešením pro ty, kteří hledají praktický a moderní kus nábytku do obývacího pokoje. Díky tomu, že se jedná o trojmístnou pohovku s lůžkem, může sloužit jako krátkodobé ubytování pro hosty, případně jako místo k odpočinku v případě, že třetí sedačka volná není.

ASIR NITTA černá pohovka-lůžko je nejen praktická, ale také velmi pohodlná. Sedáky jsou vyplněny 24 DNS pěnou, která se postará o vaše pohodlí. Stejně tak jsou vyplněny i opěrky, aby byla maximálně pohodlná. To je však jen začátek, protože úroveň pohodlí se dá ještě zvýšit nastavením područek. Ty jsou nastavitelné do pěti poloh, které si můžete snadno přizpůsobit svým potřebám.

Kovová konstrukce i nohy

Pohovka-lůžko ASIR NITTA je nejen praktická a pohodlná, ale také velmi pevná. Kovová konstrukce i nohy jsou zaručením toho, že tento kus nábytku vydrží mnoho let. Je tedy jisté, že se nejedná o investici na krátko, ale na dlouho.

Potah je z kvalitního 100% polyesteru. Tento materiál je velmi odolný vůči opotřebení, což je další výhodou této pohovky-lůžka. Navíc díky svému tmavému zbarvení není náchylná k viditelným skvrnám či nečistotám. O úklid pod pohovkou se vám postará vysoké nohy. Nemusíte se tak bát, že by potkávala prach nebo špínu z podlahy.

Rozměry a další informace

ASIR NITTA černá pohovka-lůžko má prostor pro tři osoby. Co se týče rozměrů, jsou tyto: Hloubka sedu: 53 cm, šířka sedu: 150 cm, výška sedu: 45 cm, rozměry lůžka: 225 x 70 cm. Balení pohovky-lůžka má rozměry 227 x 49 x 75 cm. Pohovka-lůžko ASIR NITTA je navíc vyrobeno z kvalitních materiálů, které garantují trvanlivost a odolnost při každodenním používání.

Závěrem nezbývá, než doporučit tuto moderní a pohodlnou pohovku-lůžko ASIR NITTA černou. Je ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický a moderní kus nábytku do svého obývacího pokoje. Budete mít prostor pro hosty a zároveň si můžete vychutnat moderní design a maximální pohodlí. Pokud se rozhodnete pro toto pohovku-lůžko, určitě se vyplatí využít šťastnou možnost objednání zboží přímo na stránkách e-shopu www.esrom.cz.