Rubriky
KOJE

Matně šedo zelený lakovaný TV stolek Tenzo Dot 162 x 43 cm – trendy doplněk do obývacího pokoje!

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i televizní stolek Tenzo Dot, který vyniká svým minimalistickým designem. Dot je vyrobený z dřevotřísky, která je potažená vrstvou melaminu v šedé barvě, masivní dubová podnož a vrchní dýhovaná deska v dubovém dekoru dotváří celkový design. Dot disponuje 4 prostornými zásuvkami a 2 otevřenými přihrádkami pro uložení vašeho inventáře. Dot se může chlubit systémem otevírání „push to open“, díky čemuž není nutno žádných úchytek. TV stolek skvěle vynikne v moderních interiérech s dalšími produkty z řady Dot.

Minimalistický design pro moderní interiér

Televizní stolek Tenzo Dot má minimalistický design, který je aktuálně velmi oblíbený. Šedá barva melaminu s dubovým dekorem dodává stolečku elegantní vzhled. Masivní dubová podnož navíc zaručí stabilitu a dlouhou životnost. Tento kus nábytku je ideální pro moderní interiéry, které ocení hlavně jeho jednoduchost a čistotu.

Více úložného prostoru bez nevzhledných úchytek

S čtyřmi prostornými zásuvkami a dvěma otevřenými přihrádkami nabízí TV stolek Tenzo Dot spoustu úložného prostoru pro vaše přístroje a další vybavení. Jeho velkou výhodou je systém otevírání „push to open“, kterým se ovládají zásuvky. Díky tomuto řešení nemusíte mít na stolečku žádné nevzhledné úchytky, což opět zvyšuje celkovou estetiku nábytku.

Skvělá kombinace s dalšími kusy z série Dot

Televizní stolek Tenzo Dot se skvěle hodí k dalším kusům nábytku z řady Dot. Tyto kusy jsou navrženy ve stejném minimalistickém duchu, díky čemuž se krásně doplňují. Můžete tak vytvořit elegantní a moderní interiér, který bude vypadat promyšleně a vkusně.

Matně šedo zelený lakovaný TV stolek Tenzo Dot 162 x 43 cm

Závěrem

Televizní stolek Tenzo Dot je jednoduchý, elegantní a moderní kus nábytku, který se hodí do každého moderního interiéru. Jeho šedá barva s dubovým dekorem z něj dělá skvělý doplněk k dalšímu nábytku z řady Dot. Systém otevírání „push to open“ umožňuje větší úložný prostor bez nevzhledných úchytek. Pokud tedy hledáte nábytek, který bude nejen praktický, ale i krásný na pohled, nabídka TV stolku Tenzo Dot je pro vás tou pravou volbou.

Matně šedo zelený lakovaný TV stolek Tenzo Dot 162 x 43 cm

Vybrali jsme pro vás nejlepší vlastnosti televizního stolku Tenzo Dot:

  • Minimalistický design
  • Šedá barva melaminu s dubovým dekorem
  • 4 prostorné zásuvky a 2 otevřené přihrádky
  • Systém otevírání „push to open“
  • Možnost kombinace s dalšími kusy z řady Dot