Rubriky
KOJE

Kovový zahradní stůl ZWMT-83 – praktický a elegantní v obdélníkovém provedení o rozměrech 90 x 150 cm


Kovový zahradní stůl ZWMT-83

Kovový zahradní stůl je důležitou součástí každé zahrady. Má mnoho funkcí, od posezení u grilu po stolování s rodinou a přáteli. Pokud hledáte kvalitní a praktický zahradní nábytek, pak je Kovový zahradní stůl ZWMT-83 tou správnou volbou pro vás.

Praktický design

Tento kovový zahradní stůl se vyznačuje elegantním obdélníkovým designem s rozměry 90 x 150 cm, který se výborně hodí k drátěnému zahradnímu nábytku. Jeho povrchová úprava v černé barvě zaručuje, že se bude skvěle hodit ke všem typům zahradního nábytku.

Kvalitní materiály a parametry

Kovový zahradní stůl ZWMT-83 je vyroben z kovu a drátěného materiálu, což z něj dělá velmi lehký a snadno přenosný, ale zároveň velmi odolný a stabilní. Jeho hmotnost je přibližně 18 kg a nosnost je 50 kg.

Snadná údržba

Velkou výhodou tohoto kovového zahradního stolu je snadná údržba. Jeho drátěná vrchní deska se velmi snadno udržuje v čistotě, což umožňuje jednoduché a rychlé čištění. Stačí jen vlhký hadřík a několik kapků mýdla a váš stůl bude čistý jako nový.

Technické údaje

– Rozměry: 72 x 90 x 150 cm (v x š x d)

– Hmotnost: 18 kg

– Nosnost: 50 kg

– Materiál: Kov, Drátěný

– Barva: Černá

– Možnost rozložení: Ne

– Otvor pro slunečník: Ne

Obsah balení

V balení naleznete 1 x kovový zahradní stůl ZWMT-83 o rozměrech 90 x 150 cm. Balení má rozměry 152 x 92 x 9 cm a je vyrobeno z kartonu.

Pro více informací a objednání navštivte https://www.naradi-cz.cz/produkt/zahradni-kovovy-stul-zwmt-83-obdelnik-90-x-150-cm a pořiďte si tento praktický a elegantní kovový zahradní stůl.