Rubriky
KOJE

Klasický dětský pokoj „A“ – nadčasový design pro vaše dítě


Zaoblené hrany pro bezpečnost vašeho dítěte

Všichni rodiče chtějí jen to nejlepší pro své děti. Pokud jde o vybavení pokoje, bezpečnost a pohodlí jsou velmi důležité faktory. Klasická sestava dětského pokoje „A“ od společnosti Isolund nabízí oba tyto faktory.

Skříň, komoda, postel a noční stolek

Sestava klasického dětského pokoje „A“ obsahuje skříň, komodu, postel a noční stolek. Součástí postele je rošt, ale matrace nejsou součástí balení a musí být zakoupeny zvlášť. Postel má rozměry 180×80 cm, ale je možné si objednat i jiné rozměry v souvisejících produktech. Maximální nosnost postele je 100 kg.

Klasický design nadčasový styl

Sestava dětského pokoje „A“ je vyrobená v tradičním a nadčasovém designu, což znamená, že bude vypadat dobře i v dalších letech. Zaoblené hrany na všech částech zaručují bezpečnost dětí při používání.

Zásuvka pod postelí

Součástí postele je také zásuvka umístěná pod postelí, což poskytuje další úložný prostor v pokoji. Takové řešení je ideální pro menší pokoje.

Více informací o jednotlivých produktech

V případě zájmu nabízí společnost Isolund podrobné informace o jednotlivých částech sestavy dětského pokoje „A“ v souvisejících produktech.

Dodáváno bez matrace

Je třeba si uvědomit, že matrace nejsou součástí balení. Je nutné si je zakoupit zvlášť.

Zaokrouhlení všech rohů pokoje jsou pro děti bezpečnější

Rozměry sestavy jsou uvedeny v souvisejících produktech a jsou plně nastavitelné dle vašich představ. Klasický dětský pokoj „A“ je proto ideálním řešením pro rodiče, kteří chtějí mít pro své děti bezpečné a stylové prostředí.

V případě zájmu o sestavu klasického dětského pokoje „A“ lze ji zakoupit na https://www.isolund.cz/produkt/detsky-pokoj-klasik-a.

klasický dětský pokoj A

klasický dětský pokoj A - detail