Rubriky
KOJE

Hnědý koberec Narma Kiva – praktický a elegantní doplněk pro váš interiér

Moderní design a vysoká funkčnost


Koberec Kiva od značky Narma, navržený i vyrobený v Estonsku, je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktický doplněk pro svůj interiér. Koberec snoubí moderní design a vysokou funkčnost, což činí z něj skutečně unikátní kus.

Kombinace 20% polyesteru a 80% bavlny
Hnědý koberec Narma Kiva je tvořen z kombinace 20% polyesteru a 80% bavlny. Tyto materiály jsou vyrobeny šetrně k životnímu prostředí za použití výhradně recyklovaných materiálů. Díky tomuto složení se koberec pyšní antistatickými vlastnostmi, tlumí zvuk a je vhodný i do místností s podlahovým topením.

Snadná a rychlá údržba
Mezi další přednosti patří snadná a rychlá údržba, se kterou si hravě poradí i robotický vysavač. Díky oboustrannému motivu navíc můžete jeho vzhled střídat dle libosti. Hnědý koberec Narma Kiva je skutečností, která splňuje nejen estetickou rovinu, ale také praktickou.

Mezinárodně uznávaný certifikát OEKO-TEX®
Žinylkový koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zaručující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Tento certifikát zaručuje, že výrobek neobsahuje škodlivé látky a je bezpečný pro zdraví lidí.

Upozornění: Koberec není protiskluzový
Je důležité upozornit, že tento koberec není protiskluzový. Pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky. To zajistí, že koberec bude bezpečně připevněn na podlaze a nehrozí tak případné nepříjemné pády.

Parametry hnědého koberce Narma Kiva

  • Tloušťka koberce: přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm
  • Povrchová úprava: šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm

Vyberte si unikátní a elegantní koberec, který se postará o vaše pohodlí a zároveň dodá vašemu interiéru jedinečný styl. Zkuste hnědý oboustranný koberec Narma Kiva 80 x 250 cm.

koberec

Není divu, že tento kousek najde své místo v mnoha bytových interiérech, kde slouží jako praktický a zároveň elegantní doplněk. Jinou možností je kombinace hnědého koberce Narma Kiva s dalšími doplňky – třeba s polštáři, které se zaměřují na stejnou barevnou paletu.

polštáře

Nechte se inspirovat a vytvořte si takovou atmosféru, v níž se budete cítit naprosto skvěle. Proto neváhejte a pořiďte si svůj vlastní hnědý koberec Narma Kiva – právě teď.