Rubriky
KOJE

Falco Skříň Mikado IV – skříň s truflou


Moderní a elegantní design

Falco Skříň Mikado IV osloví svým moderním a elegantním designem i ty nejnáročnější zákazníky. Dveře skříně jsou opatřeny kouřovým zrcadlem, které dodává skříni ještě modernější vzhled. Skříň je velmi prostorná, nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského i studentského pokoje.

„Elegance a modernost v jednom!“

Kvalitní materiály a zpracování

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm s hrany ukončenými ABS lištou. Díky tomu jsou hrany odolné a skříň je chráněna před poškozením. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je dobře zpracovaná a odolná, což zajišťuje dlouhou životnost.

„Prostorná a kvalitně zpracovaná skříň – to je Falco Skříň Mikado IV!“

Dostatek úložného prostoru

Díky svému uspořádání skříň poskytuje dostatek úložného prostoru pro oblečení, boty nebo různé předměty. Uvnitř skříně se nachází mnoho polic, šatní tyč a zásuvky, což usnadňuje organizaci a ukládání věcí. Skříň je praktická a skvěle splní svůj účel.

„Dostatek úložného prostoru pro maximalizaci pohodlí v každé místnosti!“

Jednoduchá montáž a dodání

Skříň je dodávána v demontu, což usnadňuje přepravu a ukládání. Součástí balení je montážní plán a veškeré potřebné spojovací materiály. Montáž skříně je snadná a není potřeba speciálního nářadí. Po jejím sestavení můžete ihned začít využívat jejích předností v plné míře.

Přejděte na stránku s produktem a zakupte si Falco Skříň Mikado IV s truflou ještě dnes!

Falco Skříň Mikado IV - skříň s truflou

„Prostorná, praktická a elegantní skříň – Falco Skříň Mikado IV!“