Rubriky
KOJE

Elegance a styl do vašeho interiéru s žlutou sametovou dvoumístnou pohovkou MICADONI JADE 158 cm


Moderní provedení a elegantní design

Dvoumístná pohovka MICADONI JADE nabízí nejen pohodlné posezení a relaxaci, ale rovněž se stane skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Její moderní provedení a elegantní design zaručí, že pohovka bude zajímavým designovým prvkem vašeho interiéru.

Žlutá barva a sametové čalounění

Pohovka je čalouněná žlutým sametem, což dodává jejímu vzhledu úžasnou jemnost a eleganci. Sametové čalounění je na dotek velmi příjemné a poskytuje nejen krásný vzhled, ale i maximální komfort pro posezení.

Kovová podnož

Kovová podnož, která je lakovaná, dodává pohovce MICADONI JADE moderní, ale zároveň nadčasový vzhled, který se hodí do každého interiéru. Kovová podnož zaručuje, že pohovka bude stabilní, ale zároveň nenásilně ladí se sametovým čalouněním.

Komfortní posezení

Pohovka MICADONI JADE je vybavena velmi komfortním sedákem, na kterém se budete cítit velmi pohodlně. Kromě měkkého sedáku jsou k pohovce přiloženy i dva polštářky po stranách, které umožňují ještě větší pohodlí při posezení.

Kombinace s dalším nábytkem

Pohovka je ideálním doplňkem pro další kusy nábytku ze stejné kolekce MICADONI JADE. Dodá této kolekci harmonizovaný a jednotný designový vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Individuální výroba a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je důležité si při objednávání pohovky vybrat tu správnou barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, není problém nás kontaktovat.

Vybrat a zakoupit

Pokud jste zaujali podobné vlastnosti jako nás, můžete si tuto pohovku zakoupit online na nábbýtékted.cz. Pohovku MICADONI JADE najdete zde: MICADONI JADE.