Rubriky
KOJE

Eglo koupelnové svítidlo pro stěnu – délka 60 cm


Eglo koupelnové svítidlo pro stěnu

Délka 60 cm NÁSTĚNNÉ KOUPELNOVÉ SVÍTIDLO, 60 cm – PLAST, BÍLÁ/BARVY CHROMU – 1X11 W LED, 1350 LM, 4000K – D: 60CM

Eglo koupelnové svítidlo pro stěnu je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a vkusné osvětlení do své koupelny. Toto svítidlo má délku 60 cm, což znamená, že může být použito pro střední a větší koupelny. Svítidlo má plastový kryt bílé barvy, který vypadá velmi elegantně a moderně. Svítidlo je doplněno chromovými detaily, které mu dodávají další šmrnc. Výkon svítidla je 1×11 W. To znamená, že poskytuje velmi silné osvětlení s výkonem 1350 LM a teplotou barvy 4000K.

Toto koupelnové svítidlo je velmi praktické a funkční. Jeho délka 60 cm zajišťuje, že koupelna bude plně osvětlena, ale zároveň nebude příliš oslnivá a agresivní. Kryt svítidla je navíc vyroben z plastu, což znamená, že je odolný a snadno se udržuje v čistotě. Svítidlo lze také snadno instalovat na stěnu a bude perfektně sloužit v každé moderní koupelně.

koupelna s Eglo svítidlem

Vybrat si svítidlo Eglo znamená volbu kvality a modně navrženého osvětlení. Eglo, který je výrobcem tohoto svítidla, je společnost s dlouholetou zkušeností v oblasti designu a výroby osvětlení. Skvělou nabídku svítidel Eglo pro vaši koupelnu naleznete na stránkách www.skvelynabytek.cz.

koupelna s Eglo svítidlem

Toto koupelnové svítidlo je velmi moderní a praktické řešení pro každou koupelnu. Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu se bude hodit do každého prostoru a zároveň poskytne velmi silné osvětlení. Tento produkt je navíc velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě. Pokud hledáte skvělé osvětlení do vaší koupelny, rozhodně byste si měli vybrat Eglo koupelnové svítidlo pro stěnu!

koupelna s Eglo svítidlem