Rubriky
KOJE

Dopřejte si styl s dřevěným věšákem Actona – Bremen bílý!


Věšák, který se hodí do každého interiéru

Věšák na šaty do haly Bremen díky svým univerzálním barvám a tvarům je vhodný do klasických, moderních i skandinávských interiérů. Kombinace klasického, skandinávského a moderního stylu jeho designu vás jistě okouzlí. Bílá barva je elegantní a zároveň ladí s každým nábytkem.

Vyrobeno z kaučukového dřeva

Věšák je vyroben ze dřeva, konkrétně z kaučukového dřeva. To znamená, že je nejen krásný, ale zároveň i velmi odolný. Pokud tedy máte hodně šatů, nemusíte se bát, že by je věšák nedomrzel. Navíc dřevo je přírodní materiál, který do interiéru vnáší příjemnou atmosféru.

Specifikace produktu

Pokud vás zajímají další parametry věšáku Actona – Bremen bílý, tak vás určitě potěší toto:

  • Výška: 176 cm
  • Barvy: přírodní lakované dřevo

Actona dřevěný věšák Bremen bílý

Díky přirozené barvě dřeva vnáší stojící věšák do interiéru hřejivou a útulnou atmosféru. Materiál je velmi odolný – to znamená, že na něj můžete sebevědomě položit spoustu oblečení. Navíc díky své výšce a množství závěsných míst si můžete být jistí, že na něj vejdou všechny vaše kabáty, bundy, šaty i košile.

A co je to nejlepší na tomto věšáku? Je to jeho univerzálnost. Pokud se vám náhodou inzerovaný věšák líbí a potřebujete ho do svého domova, můžete si ho jednoduše objednat na adrese https://www.velkynabytek.cz/produkt/actona-dreveny-vesak-bremen-bily. Můžete si být jisti, že si s ním dokonale doplníte svůj interiér a že si ho zamilujete.