Rubriky
KOJE

Cervený kovový zahradní konferenční stolek Bizzotto Spyro – designový kousek pro váš venkovní prostor

Kulatý odkládací stolek Bizzotto Spyro má jednoduchý design, který lze perfektně zkombinovat s různým sedacím nábytkem. Stolek je celý vyroben z lakovaného hliníku, díky tomu vyniká svou odolností a je tedy vhodný do všech exteriérů.

Nicméně stolek udělá velkou parádu i ve vnitřních prostorech. Nejvíce se bude hodit do minimalisticky laděných interiérů. Série Spyro nabízí i konferenční stolky ve dvou barevných variantách.

Bizzotto Spyro

Vhodný do každého prostoru

Tento kovový stolek bude vhodným doplňkem do každého prostoru. Buďte kreativní a nechte ho rozeznít váš zahradní nebo balkónový prostor. Stylový design a různé barevné varianty Bizzotto Spyro stolků již na první pohled očarují. A nejen že skvěle vypadají, ale také jsou velmi užitečné. Stolek perfektně poslouží například při posezení s kamarády nebo pro umístění vase květinové dekorace na zahradě.

Bizzotto Spyro bily

Opětovné použití a ukládání stolku

Pro udržení konferenčního stolku Bizzotto Spyro v dobrém stavu ho skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. Jelikož ale disponuje odolným ramenem a povrchem, je stůl připraven i na to nejnáročnější počasí.

Nakupte designový stůl Bizzotto Spyro a popostrčte svůj venkovní prostor do vyšší úrovně!

Koupit Bizzotto Spyro stůl