Rubriky
KOJE

Bílá látková pohovka MICADONI Saamit 126 cm pro dva osoby


Moderní design a odolná tkanina

Dvoumístná pohovka Saamit od společnosti MICADONI nabízí elegantní křivky v moderním pojetí tradičního designu. Čalounění je zhotoveno ze strukturované tkaniny s kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®.

pohovka SaamitPohovka Saamit je ideální do jakéhokoli prostoru v moderním nebo minimalistickém stylu. Perfektně se kombinuje s konferenčními stolky z masivního dřeva nebo kovu a snadno se doplňuje měkkými polštáři, které vytvoří dokonalé místo pro čtení a odpočinek. Pořiďte si pohovku, která pozvedne váš interiér!

Materiál a barvy

Pohovka je k dispozici v bílé barvě, která snadno zapadne do každého interiéru. Tento produkt se vyrábí na zakázku, takže pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

barvy SaamitVyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Na obrázku můžete vidět ostatní varianty čalounění.

Údržba

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

údržba SaamitChcete-li si užít co nejdelší životnost vaší pohovky, bude pro ni důležitá i pravidelná údržba a čištění. S našimi tipy na údržbu vám pohovka Saamit poslouží po mnoho let.

Vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

vrácení zboží SaamitPokud byste si přece jenom nebyli jisti, zda je pohovka Saamit tou správnou volbou pro vás, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám